Наші Події та Проєкти

14.12.21 Благодійна акція “Привітання зі святом Святого Миколая”!

14 грудня у Голосіївському парку м. Києва пройшла благодійна акція для дітей з малозабезпечиних та багатодітних родин! Асоціація дитячого та молодіжного туризму України була рада долучитися та привітати солодищами малюків.

більше

07.12.21 Відбулася презентація в Київському фаховому коледжу туризму та готельного господарства

Студенти коледжу КТГГ прослухали презентацію від Президента Асоціації ДМТУ, Стаучан Л.О., про програму практики в українських дитячих таборах та в таборах й готелях закордоном. Усі охочі мали змогу поставити важливі запитання та отримати змістовні відповіді від Людмили Олександрівни. Також одна зі студентів коледжу розповіла про свій досвід праці у дитячому таборі в Карпатах.

більше

Зимовий бал “Новий рік з TV STAR”!

Асоціація дитячого та молодіжного туризму України стала співорганізатором дитячого зимового балу “Новий рік з TV STAR”. Проєкт відбудиться 12 грудня 2021 року. Діти зможуть виграти призи від дитячого туроператора “Сант Валентин” та показати свої таланти! Також буде привітання Діда Мороза, ігри, нагороди, солодкий стіл та розважальна програма. Бажаємо вам святкового настрою та безліч яскравих емоцій.

більше

Конференція на Туристичній виставці в Києві 05.-06.10.2021

На всеукраїнській туристичній виставці UITT 21 Асоціація дитячого та молодіжного туризму України разом з Комітетом туризму Торгово-промислової палати України організували конференцію : “Програма підтримки дитячого туризму і мобільність молоді “Мандруй Україною. Діти”.

більше

КОНКУРС ДЛЯ ДІТЕЙ “КРЕАТИВНІ ІДЕЇ ДЛЯ РОЗВИТКУ ТУРИЗМУ”

VISIT Ukraine cпільно з Державним агентством розвитку туризму, Асоціацією дитячого та молодіжного туризму України та за підтримки Всесвітньої туристичної організації ООН World Tourism Organization (UNWTO) оголошує конкурсний відбір серед дітей віком від 12 до 18 років, які цікавляться туризмом та мають креативні ідеї розвитку українського туристичного сектору після пандемії. ✅ Переможці конкурсу безкоштовно візьмуть участь…

більше

«ШКОЛА АНІМАЦІЇ і ТІМ ЛІДЕРА»

Асоціація Дитячого та Молодіжного Туризму України повідомляє про дати проведення перших чотирьох днів навчання «ШКОЛИ АНІМАЦІЇ і ТІМ ЛІДЕРА» : 26.04., 27.04., 28.04., 29.04. (безкоштовно!) Перші чотири дні навчання будуть проводитися в онлайн. П’ятий та шостий день навчання буде проводитись на базі табору (в офлайні) та дати цих днів ви дізнаєтесь ближче до проведення.  Програма…

більше

Отримуйте новини та повідомлення про наші нові проекти!