МИ НАШ ЗАХІД ОБОВ’ЯЗКОВО ПРОВЕДЕМО після ПЕРЕМОГИ над путіним! УВЕСЬ Цивілізований світ з нами!

На курсі ви дізнаєтесь:

  • досвід найкращих практиків України
  • базові знання праці з дітьми: організація, психологія, анімація, юрисдикція
  • практичні кейси у сфері туризму: майстер-класи, праця, методи
  • можливість спілкування та обговорення питань з кожним спікером!

Для кого створений курс? 

Ви навчаєтесь на спеціальності пов’язаній з Туризмом? Ви б хотіли працювати у готелях, або таборах в Україні чи навіть закордоном? Чи може організовувати туристичні маршрути? Ви не знаєте, що таке дитячий туризм, але бажаєте познайомитися? 

Якщо так, тоді вам до нас!

Наші спікери – підприємці та лідери у своїх напрямках :

Людмила Стаучан – засновник дитячого туроператора «Сант Валентин» та президент Асоціації дитячого та молодіжного туризму України, голова підкомітету Торгово-промислової палати України з дитячого та молодіжного туризму.

Наталя Коваль – Генеральний директор  «Стародавній Київ – Парк Київська Русь”.

Ірина Ісько – директор з розвитку міжнародних анімаційних проєктів та засновниця освітньої консалтингової агенції EDCODE.

Маргарита Січкар – Амбасадор Щастя. Засновник «Happy Travel Club». Засновник «Школи щасливого життя». Happy life coach. Візіонер.

Оксана Котляренко – вивела дитячий табір «Джерело» з боргів понад 1,5 млн. грн., на перше місце за релевантними запитами Google Україна.

Іван Тарасов режисер та організатор «Країна Творців» й «Празникус», автор унікальних дитячих квестів, організатор дитячих походів та таборів, “Скриня у подарунок” із квестом без присутності ведучого, розробив просту й зручну методику для одночасного користування ведучим-вожатим, батькам й дітям.

Лілія Шеханіна президент міжнародного фестивального руху “TV START” та конкурсу краси “Start Mini Models of the World”. Конкурси в Україні, Туреччині, Єгипті. Директор туристичної агенції “TV Start-Voyage”.


Та ще більше спікерів ви вже побачите у розкладі заходу!

Коли : ПЕРЕНЕСЕННЯ КУРСУ ІНФОРМАЦІЯ БУДЕ РОЗМІЩЕНА НА САЙТІ

Де : платформа Zoom посилання буде тут !


  ТАКОЖ  буде здійснений Онлайн-Форум«Розвиток дитячого та молодіжного  туризму в Україні» – за участю представників Міністерства молоді та спорту, Міністерства освіти і науки України та Державного агентства розвитку туризму України, а також міст та регіонів України під час якого обговорюватимуться проблеми розвитку дитячого та молодіжного туризму України.  Запрошуємо долучитись до цього заходу!

Всі учасники курсу та форуму мають можливість здійснити благодійний внесок для допомоги – Київському обласному центру соціально-психологічної реабілітації дітей “Переяслав”


Скоріш реєструйся за посиланням!