КОНКУРС ДЛЯ ДІТЕЙ “КРЕАТИВНІ ІДЕЇ ДЛЯ РОЗВИТКУ ТУРИЗМУ”

VISIT Ukraine cпільно з Державним агентством розвитку туризму, Асоціацією дитячого та молодіжного туризму України та за підтримки Всесвітньої туристичної організації ООН World Tourism Organization (UNWTO) оголошує конкурсний відбір серед дітей віком від 12 до 18 років, які цікавляться туризмом та мають креативні ідеї розвитку українського туристичного сектору після пандемії.

✅ Переможці конкурсу безкоштовно візьмуть участь у «Першому глобальному туристичному молодіжному самміті», що відбудеться в м. Сорренто, Італія, 23-25 серпня 2021 року. Участь у заході дасть можливість українським учасниками познайомитися та доєднатися до спільних подій та ігор з дітьми, молоддю, працівниками ООН та урядів різних країн, а також міжнародними політичними лідерами, зірками спорту, кіно та музики.

📌Умови конкурсу: написати есе англійською мовою «Як я бачу розвиток туризму в Україні після пандемії», використовуючи актуальні теми сталого розвитку та екологічного туризму. Есе надсилати до 11-го червня 2021 року (включно) на електронну адресу: sf@tourism.gov.ua

❗️Обов’язковою умовою для проходження відбору є знання англійської мови на розмовному рівні. У супровідному листі також необхідно вказати вік дитини та контактний номер телефону. 

Посилання на сторінку заходу від UNWTO: https://www.unwto.org/form/1st-global-youth-tourism-summit

Бажаємо успіхів усім учасникам та нехай переможуть найбільші ентузіасти туризму!

Напиши коментар

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s